|
O to to. Ciężko wymagać od czwórki obrońców, żeby ratowali zespół, jak właśnie cały zespół nie daje rady.
Typuję, że wrócimy na dobre do górnej połówki tabeli. Nie, to nie jest hurraoptymizm. Tak, w zeszłym sezonie osiągnęliśmy tylko 13ste miejsce. Ale startując po zimie z katastrofalnego poziomu. Nie mamy teraz na starcie -10 punktów do czołówki, kolekcji drewna w ataku i totalnie zdezorganizowanej drużyny. No jest, kurka, różnica między naszą sytuacją teraz a w styczniu. Nikt nie mówi o mistrzostwie Polski, ale mamy solidny skład pozwalający na rotację (to naprawdę się rzadko u nas zdarzało), dość ogarniętego trenera i, jak przypuszczam, sensowny klimat w szatni. Niewiadomą pozostaje przygotowanie fizyczne i poziom gry obrońców. Będę bardzo zdziwiony jeśli z tymi zawodnikami skowronek skończy na 10tym miejscu czy niżej.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 12.08.2020 o godz. 10:35.
|