,,Dodatkowy wyłom dla szkoleniowców stanowi też udział w spotkaniu graczy z rocznika 1998 i młodszych na pozycji bramkarza. W razie ich kontuzji - odnotowanej w sprawozdaniu sędziowskim - mogą oni zostać zmienieni na kolegów po fachu w dowolnym wieku, a ich zespół rozegra pozostałą część spotkania bez zawodnika o statusie młodzieżowca, unikając konsekwencji dyscyplinarnych"
Problem z młodzieżowcem?
Możemy wpuszczać od 1 minuty jakiegoś juniora na bramkę, zmienić go za Lisa od razu i problem rozwiązany

.
Teraz mają być 4 zmiany, więc ta jedna zmiana stracona na początku meczu to żadna strata. Gorzej jak Lis potem kontuzję złapie, trzeba by było mieć 2 bramkarzy na ławce
Oczywiście to pół żartem pół serio, pewnie by zaraz zmienili ten przepis jakbyśmy tak zrobili...