Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86622
Stary 12.08.2020, 00:26
Nie ma się co podniecać.

Przód, jeśli będzie zdrowy, jest jak na nas dobry, ale zdrowy w całości nie będzie, to jest pewne.

Jeśli zaś chodzi o tył, to jest słabo. Po pierwsze Wisła Skowronka opierała grę obronną na umiejętnościach zawodników, a nie taktyce i grze zespołowej, a na środku wciąż mamy Janickiego i Klemenza - w najlepszych momentach jeden z nich jest przyzwoity, częściej dostateczny, nierzadko obaj grają po prostu słabo. Nie wierzę, że Hoyo wygryzie, któregoś z nich. Albo jest za słaby albo nie dostanie szansy od Skowronka. Po drugie, mamy podatnych na kontuzje i przeciętnych prawych obrońców, których w razie czego zastąpi Klemenz, który się na te pozycję nie nadaje. Na lewej zaś mamy Sadloka, który sam już nie pamięta, kiedy grał dobrze, a rywalizować z nim będzie nasz nowy orzeł.

Jeśli jednak Skowronek nie popsuje przygotowań (a przypominam, że tym razem będzie prowadzić je po swojemu tak, jak prowadził je po swojemu przed wznowieniem ligi po przerwie pandemicznej), to myślę, że 8-12 powinniśmy mieć.
Ostatnio edytowane przez czaro : 12.08.2020 o godz. 00:29.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując