Tantal napisał(a):
|
Gdyby podpisał jeszcze jeden solidny obrońca to skład mielibyśmy skompletowany przed początkiem rundy. Na tyle, że można niemal 2 jedenastki wystawiać. Toż to tego nawet za Cupiała nie było.
|
Pamiętam jak rok temu po transferze Chuci Krzysiek Kiewicz też wrzucał dwa składy i ,,na papierze" wyglądało to też kozacko, a potem jaka była runda to wszyscy widzieli.