Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86620
Stary 11.08.2020, 23:27
Tantal napisał(a):
Gdyby podpisał jeszcze jeden solidny obrońca to skład mielibyśmy skompletowany przed początkiem rundy. Na tyle, że można niemal 2 jedenastki wystawiać. Toż to tego nawet za Cupiała nie było.

Pamiętam jak rok temu po transferze Chuci Krzysiek Kiewicz też wrzucał dwa składy i ,,na papierze" wyglądało to też kozacko, a potem jaka była runda to wszyscy widzieli.
Odpowiedz cytując