Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86619
Stary 11.08.2020, 22:22
Podziwiam optymizm kolegów z powyższych postów. Póki co wymiernym plusem jest postać Savicia. Gdyby Beciraj był taki świetny i wspaniały to raczej nie porywaliby go z testów z Sarajewa, bo to chyba jeszcze jedna z nielicznych europejskich lig słabsza od naszej. Dopóki nie podpiszą Turgemana to może się okazać ze w okolicach października na tej pozycji będzie śmigał RB9

Idąc dalej My w tym momencie mamy jednego bramkarza - Lisa. W zeszłym sezonie buchalik miał chyba najniższy procent obronionych strzałów ze wszystkich klubów ekstraklasy (jeśli ktoś ma dostęp do instatu, proszę mnie poprawić)
I jednego obrońcę na przyzwoitym poziomie ligowym - Sadlok. Po pierwsze jesli zaden z grupy Hoyo/Szot/Gruszkowski nie okaże się kozakiem to ciężko to widzę. Niektórzy widzę w ekstazie jak co okienko.. a później będzie ogromne rozczarowanie.

I tu punkt drugi powiązany z pierwszym - Dużo bardziej od kontraktu Yeboaha ucieszyłby mnie transfer Klupsia lub Mlynskiego. Zarówno obsadzona pozycja młodzieżowca jak i możliwość potencjalnego zarobku w przyszłości.
Odpowiedz cytując