Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86615
Stary 11.08.2020, 20:14
Merkury napisał(a):
A prawych obrońców to mamy wybitnych tak na prawdę cała obrona była do wymiany po sezonie a tak grupa spadkowa w dalszym ciągu to nasze miejsce w tej lidze.
Zacznijmy od tego, że w tym sezonie nie ma grupy spadkowej. To tak na marginesie.

A co do transferów - ja się zgadzam, że obrona jest do wymiany i jest to pozycja zdecydowanie najsłabsza kadrowo. Trzeba zdać sobie sprawę jedynie z tego, że przebudowa zespołu to zadanie na kilka okienek, nie na jedno.

Po pierwsze łatwiej się zgrywać, jak się wymienia ogniwo po ogniwie, a po drugie nie stać nas, żeby utrzymywać mega szeroką i wyrównaną jakościowo kadrę. Żeby do tego co już jest dołożyć przebudowę obrony, to kilku piłkarzy musiałoby zwolnić kontrakty, a jeśli się nie mylę, to umowa kończyła się tylko Klemenzowi.

Mogliśmy pewnie wymienić całą obronę, tylko co z tego, jak z przodu wtedy byśmy straszyli jedynie Makiem, Błaszczykowskim, Chucą, Buksą, Jeanem Carlosem, Boguskim i ewentualnie jakimiś młodzikami? Czy może byśmy znowu namówili Brożka, żeby pograł jeszcze rok?

Za rok kontrakty kończą się chyba Lisowi, Klemenzowi, Janickiemu, Burlidze, Niepsujowi i Sadlokowi. To będzie szansa, żeby coś pozmieniać.
Odpowiedz cytując