Merkury napisał(a):

|
A prawych obrońców to mamy wybitnych tak na prawdę cała obrona była do wymiany po sezonie a tak grupa spadkowa w dalszym ciągu to nasze miejsce w tej lidze.
|
Chociaż wiosną obrona wyglądała całkiem solidnie - 21 goli w 17 meczach czyli 1,24 gola/mecz. Jesienią wyglądało to dużo gorzej - sądzę więc, że Skowronek poprawił naszą grę w defensywie.