|
Co do składu - ofensywa wygląda dobrze, ale defensywa już niekoniecznie. Połączenie świetnej ofensywy ze słabiutką defensywą w sezonie 18/19 skończyło się grupą spadkową, dlatego przydałby się jeszcze lewy (za cienkiego Sadloka) i środkowy obrońca (za Janickiego) - wtedy można by grać nawet o puchary.
|