Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86612
Stary 11.08.2020, 19:43
Co do składu - ofensywa wygląda dobrze, ale defensywa już niekoniecznie. Połączenie świetnej ofensywy ze słabiutką defensywą w sezonie 18/19 skończyło się grupą spadkową, dlatego przydałby się jeszcze lewy (za cienkiego Sadloka) i środkowy obrońca (za Janickiego) - wtedy można by grać nawet o puchary.
Odpowiedz cytując