Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86610
Stary 11.08.2020, 18:56
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Yaw Yeboah zawodnikiem Wisly.

Lada moment kntrakt ma podpisac Turgeman. Transfer definitywny za 0 euro + spory procent od kolejnego transferu (30-40 proc podobno)
Fajnie juz ten sklad wyglada. A ma jeszcze dojsc stoper.



Wisla chciala sciagnac Bulke, ale ten nie chce grac w PL.



Lis / Sadlok / Broda


Niepsuj/Burliga/Gruszkowski, Hoyo/Janicki/Klemenz/?, Sadlok/Adi



Zhukov, Basha, Kuveljic, Pawlowski



Kuba/Bogus, Chuca/Savic/Jean Carlos/Plewka, Mak/Yeboah


Turgeman/Beqiraj/ Buksa oby




Od defenswnego pomocnika praktycznie na kazdej pozycji mamy top5 ligi.
Wpisałeś Sadloka na pozycji bramkarza.
Odpowiedz cytując