Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22544
Stary 10.08.2020, 21:38
czaro napisał(a):Wyświetl post
Na nasz poziom Sadlok styknie. Jeden środkowy to konieczność. Dobre wieści.
W dodatku jeden z najlepiej opłacanych zawodników. Przynajmniej jeszcze przez rok nie spodziewam się aby nagle wyrosła.Sadlokowo poważna konkurencja.
Odpowiedz cytując