Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 10.08.2020, 12:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Serio?
Nie można przy okazji takiego kontraktu zawrzeć także klauzuli o tym, że Buksowie od kwoty wykupu otrzymują jeszcze jakąś działkę? Lub, że zapłacona Wiśle kwota jest dzielona w jakiś umówiony sposób?
A po co by mieli cokolwiek dzielić, jak mogą nie podpisać nowego kontraktu z Wisłą i przyjąć jakąś lepszą ofertę z innego klubu i tam się umówić o premię od transferu?

Przecież Wisła jako klub i tak ma znikomą zdolność negocjacyjną na rynku transferowym, piłkarz odchodzący od nas jest z marszu wart 50% mniej niż gdyby z Legii odchodził więc nie spodziewam się, żeby Wisła jakieś kokosy na Olku miała wynegocjować (w Legii czy Lechu będą kręcić nosem na 3 mln EUR, u nas za 1 mln EUR by się dali pokroić - takie są fakty).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując