Merkury napisał(a):

|
Z całym szacunkiem my w dalszym ciągu nie mamy pionu sportowego ba ilu zawodników którzy przyszli w ciągu ostatniego roku sprawdziło się u nas mówię o transferze definitywnym, na dzień dzisiejszy żaden.
|
Ano. A ja mam
deja vu. Ktoś znowu postanowił przebiedować kolejny rok z założeniem, że spadek nam nie grozi. Przynajmniej na tę chwilę tak to wygląda i mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższym czasie. Jakby co, to Obidzińskiego już nie ma
