Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 09.08.2020, 18:21
Cytat:
Jeśli Obidziński zawalił sprawę Buksy, to powinien zostać persona non grata w całym Krakowie

ha ha, już się zaczyna xD


Jeśli to prawda, że Obi sam prowadził negocjacje z ojcem Olka to jest to kompromitacja WSZYSTKICH


Błaszczykowski, Obidziński i może jeszcze Głowacki powinni zaprosić Olka i jego ojca na obiad, przedstawić wizję rozwoju i zaoferować godziwe warunki. A nie nasza trójca święta wysłała samego Obiego, który pojęcia nie ma o piłce nożnej, a jedynie o redukcji finansów i ratowaniu spółek do najważniejszych rozmów...


Prawda jest taka, że Obi zawalił negocjacje, ale to trójca najbardziej zawiniła dając Obiemu rzecz, na której się nie zna. Ten pewnie w swoim stylu (wypracowanym w innym zawodzie) chciał wynegocjować jak najlepsze warunki dla Wisły twardo grając z ojcem Buksy, tak jak wcześniej ze Skowronkiem. Bo w tym Obi jest najlepszy i tak zarabiał do tej pory na życie. Po cholerę go do tego wyznaczyli?


Zwalanie całej winy na Obiego jest meeega słabe
Odpowiedz cytując