Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26520
Stary 08.08.2020, 14:07
czaro napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem. Jeśli formuła była na wyczerpaniu albo jeśli ingerowano w jego kompetencje, ew. utrzymywał się stan, w którym każdy z doskoku robił trochę tego, a trochę tego i granice nie były wyraźnie nakreślone, to dla mnie jego zachowanie było racjonalne.
Z punktu widzenia kogoś, kto "mimo wszystko" trzyma się posady - tak, jasna sprawa.

Ale to akurat nie jest wyznacznik profesjonalizmu.
Odpowiedz cytując