[QUOTE=czaro;1554628]Najwyraźniej nie cieszy się taką sympatią kibiców, jak na Wiśle:
https://www.sport.pl/pilka/7,65044,2...wyladowac.html
No przecież to nasz wychowanek a nie Sosnowca! Trudno żeby go tam jakoś specjalnie kochali. Zresztą wygwizdali wszystkich swoich kopaczy.