Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 08.08.2020, 09:22
Według mnie skoro Kuba publicznie musi wypowiadać się na taki temat, stawiając z złym świetle Obiego to coś jednak musi być na rzeczy? Gość w mediach jest raczej osobą nieaktywną, nie biegającą do prasy z każdą pierdołą a skoro taki temat wyszedł na jaw to coś musiało się nieźle wywalić. Jeszcze mi powiedz, że pajacyk Szymuś swoimi gówno twittami o mafii braci Błaszczykowskich przekonał Cię do zmiany poglądów o klubie i Kubie.
Natomiast co do Jarka to rzeczywiście ostatnimi czasy zaczyna zbyt często pojawiać się w internecie... Mała przerwa od dostępu do łącza powinna mu wyjść na dobre.
Odpowiedz cytując