Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22533
Stary 08.08.2020, 08:15
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Gral wtedy rewelacyjnie. W ogole to byl swietny futbol w naszym wykonaniu w tamtej rundzie. Szkoda ze ta ekipa nie grala w pucharach tamtej jesieni.
Pewnie właśnie przez brak gry w pucharach radzili sobie tak świetnie. Zieńczuk fajny piłkarz, ale niestety będzie się też kojarzył z Atenami. Dawidowski przechodząc do nas miał status gwiazdy Ekstraklasy. Swoją drogą jakieś ~10 lat temu ten portal zrobił ranking najgorszych transferów i wtedy Dawidowski zajął pierwsze miejsce
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując