Blixa napisał(a):

|
Gral wtedy rewelacyjnie. W ogole to byl swietny futbol w naszym wykonaniu w tamtej rundzie. Szkoda ze ta ekipa nie grala w pucharach tamtej jesieni.
|
Pewnie właśnie przez brak gry w pucharach radzili sobie tak świetnie. Zieńczuk fajny piłkarz, ale niestety będzie się też kojarzył z Atenami. Dawidowski przechodząc do nas miał status gwiazdy Ekstraklasy. Swoją drogą jakieś ~10 lat temu ten portal zrobił ranking najgorszych transferów i wtedy Dawidowski zajął pierwsze miejsce
