bridgeburner napisał(a):

|
mentalność korpo tzn szuka dupochronow czy rozmycia odpowiedzialności...
|
Ja myślę, że tutaj raczej chodziło o styk odpowiedzialności korporacyjnej i prawnej, absolutorium itd. Dla osoby, która chce robić karierę, rozwijać się, zasiadać w organach spółek jest to istotne. Obidziński zachował się jak profesjonalista, a nie nadrabiający sercem i dobrymi intencjami amator, którym poniekąd jest Błaszczykowski.