Jontek napisał(a):

1. Grabowski na lewej obronie (mimo całej afery)
2. Buksa jako napastnik / boczny napastnik
3. Pawłowski jako środkowy pomocnik
4. Szot na obronie / def pomocnik
Hojo jeszcze za cienki na podstawowego śr obrońcę, ale kilka meczów może zagrać, a Broda za słaby.
Grabowski ograł się w 1 lidze, Buksa ze względu na wiek będzie chimeryczny, ale coś da od siebie. Reszta to pół zawodnika na chwilę obecną...
|
Moim zdaniem Hoyo nie jest za cienki. Przeczuwam, że to on może okazać się tym podstawowym młodzieżowcem w pierwszej 11. Zobaczmy jak będzie.