Jontek napisał(a):

1. Grabowski na lewej obronie (mimo całej afery)
2. Buksa jako napastnik / boczny napastnik
3. Pawłowski jako środkowy pomocnik
4. Szot na obronie / def pomocnik
Hojo jeszcze za cienki na podstawowego śr obrońcę, ale kilka meczów może zagrać, a Broda za słaby.
Grabowski ograł się w 1 lidze, Buksa ze względu na wiek będzie chimeryczny, ale coś da od siebie. Reszta to pół zawodnika na chwilę obecną...
|
Akurat Grabowski nigdy mnie jakoś nie przekonywał do siebie, nie wiem czy lepszą alternatywą nie będzie młody Gruszkowski lub Szot