Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86593
Stary 07.08.2020, 11:54
P. Justyna Krupa w rozmowie z Brlekiem o naszym nowym nabytku:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ani-go-pokocha

Tutaj ciekawa kwestia.

"Wprawdzie Savić może występować również w środku pola, ale Brlek uważa, że optymalną jest dla niego inna pozycja. - To bardzo dobry zawodnik. Myślę, że najlepsza dla niego jest rola skrzydłowego. To bowiem piłkarz bardzo szybki, dobry technicznie i znakomicie odnajdujący się w grze jeden na jeden. Uważam, że Wisła pozyskując go dokonała świetnego transferu. Myślę, że fani go pokochają - przekonuje."

W Olimpii saic często podobno tak grał. Skrzydłowy z tendencją do zejscia w środek.
Savic możę więc zatem śmiało graćna skrzydle jak i jako ofensywny środkowy pomocnik.
Możemy więc z przodu grać:
1. Basha,Żukow - Kuba, Savic, Mak - Beciraj.
2. Basha, Żukow - Kuba, Chuca, Savic - Beciraj
3. Kuba, Basha, Żukow, Savic - Beciraj, Turgeman - może w jakimś meczu wyjdziemy klasycznym 4-4-2 i z taką 6 zawodników w linii pomocy i ataku Turgeman miał ciągotki, że cofał się po piłke, Beciraj też podobno więc mogąśmiało w 2 grać

Jest jeszcze opcja, że Kuba przejdzie na 10 wtedy obok niego możę grać Savic z Makiem.
Wg mnie potrzebny jeszcze: Turgeman, 1 skrzydłowy i 1 lewy obrońca i zamykamy kadrę. 3 transfery, tak to widzę
Odpowiedz cytując