|
Basha Żukov Kuba Turgeman (jeśli zostanie) nazwiska rzeczywiście robią wrażenie, pod warunkiem że są zdrowi i w pełni formy
Na prawdę brakuje nam ofensywnych piłkarzy, brakuje skrzydłowych przede wszystkim, mam nadzieję że wkrótce ktoś dobry dołączy bo inaczej będzie straszna mizeria. Abstrahując już od defensywy, która jest chyba jedną z najgorszych w ekstraklasie...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|