Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86592
Stary 07.08.2020, 11:42
Basha Żukov Kuba Turgeman (jeśli zostanie) nazwiska rzeczywiście robią wrażenie, pod warunkiem że są zdrowi i w pełni formy
Na prawdę brakuje nam ofensywnych piłkarzy, brakuje skrzydłowych przede wszystkim, mam nadzieję że wkrótce ktoś dobry dołączy bo inaczej będzie straszna mizeria. Abstrahując już od defensywy, która jest chyba jedną z najgorszych w ekstraklasie...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując