Martinus napisał(a):

Zaraz zaraz Ty o Saviciu mówisz? Bo jeśli tak to może na jakąś Barcelonę warto się przerzucić. Mega transfer jak na nasze warunki
|
Gorzej będzie jak jutro odpadną z Napoli, może sie okazac że nie ma już komu kibicować w Europie. ALbo trzeba będzie sie przerzucić na City..
Szczerze mówiąc gdybyśmy faktycznie ściągneli napastnika lub przedłużyli Turgemana to nasza ofensywa to imo top3 ligi
Basha, Żukov (w formie) - Beqiraj, Savić, Kuba - Turgeman
Szkoda tylko że obrona to top 3 tyle że w drugą stronę. Wypada czekać, czy wzmocnienia obrony się n Mehremiciu nie skończą, oby nie.