Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86591
Stary 07.08.2020, 11:11
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Zaraz zaraz Ty o Saviciu mówisz? Bo jeśli tak to może na jakąś Barcelonę warto się przerzucić. Mega transfer jak na nasze warunki
Gorzej będzie jak jutro odpadną z Napoli, może sie okazac że nie ma już komu kibicować w Europie. ALbo trzeba będzie sie przerzucić na City..

Szczerze mówiąc gdybyśmy faktycznie ściągneli napastnika lub przedłużyli Turgemana to nasza ofensywa to imo top3 ligi

Basha, Żukov (w formie) - Beqiraj, Savić, Kuba - Turgeman

Szkoda tylko że obrona to top 3 tyle że w drugą stronę. Wypada czekać, czy wzmocnienia obrony się n Mehremiciu nie skończą, oby nie.
Odpowiedz cytując