|
Był Żuraw, Franek gdzie tam miał być ten Dawidowski w pierwszej 11?
O powrocie Kuzby się mówiło dużo wcześniej, poza tym jeszcze był taki ananas Kelechi Temple Omeonu czy jakoś tak, po którym forum sobie też sporo obiecywalo
A innego lewoskrzydłowego w klubie nie było, wiadomo było że Zienczuk przychodzi grać w podstawie poza tym jego już w zimie mieliśmy brać ale Amica wolała chora kasę więc wzięli Edno
Ergo Dawid był na doczepkę, przynajmniej ja to tak pamiętam, zresztą szkoda dalej dywagować na temat transferow sprzed 16 lat
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|