Merkury napisał(a):

|
Na razie łatamy dziury po tych co odeszli. Kolejny zawodnik, którego prawdopodobnie nikt z klubu nie oglądał wczesniej. Mam nadzieję, że nasze transfery będą bardziej przemyslane. Jaro narzeka na Obiego za transfery letnie z ubiegłego roku no to zobaczymy, które będą lepsze.
|
Zaraz zaraz Ty o Saviciu mówisz?

Bo jeśli tak to może na jakąś Barcelonę warto się przerzucić. Mega transfer jak na nasze warunki