Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86590
Stary 07.08.2020, 10:51
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Na razie łatamy dziury po tych co odeszli. Kolejny zawodnik, którego prawdopodobnie nikt z klubu nie oglądał wczesniej. Mam nadzieję, że nasze transfery będą bardziej przemyslane. Jaro narzeka na Obiego za transfery letnie z ubiegłego roku no to zobaczymy, które będą lepsze.
Zaraz zaraz Ty o Saviciu mówisz? Bo jeśli tak to może na jakąś Barcelonę warto się przerzucić. Mega transfer jak na nasze warunki
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując