Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22525
Stary 07.08.2020, 10:20
Cytat:
Oni ich podpisywali bodaj od dwa trzeciego. Mówiło się, że Zieńczuka chciał Kasperczak dużo wcześniej i że ogólnie para fajnych grajków przychodzi, ale retoryka którą ja pamiętam była taka, że ściągamy Dawidowskiego, który ma skillsy na poziomie europejskich pucharów i Zieńczuka jako dodatek do tej transakcji, który sam w sobie jest kotem na skrzydle - niekoniecznie jako zapchajdziurę, ale tez nie jako główne danie.

Ale z drugiej strony to było siedemnaście lat temu, nowonarodzone wówczas dzieci, dziś powoli odbierają dowody ...

Innymi słowy, mogło być i tak, że się pochrzaniło w głowie ;-)

Dobrze to pamiętam, Dawidowski miał być kotem do pierwszej 11, a Zieńczuk do rywalizacji na skrzydle.
Odpowiedz cytując