Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26505
Stary 06.08.2020, 23:26
Mnie jakoś to nie szokuje, Obi ich widocznie wkurzył (zawiedli się na nim) to powiedzieli to publicznie, są właścicielami, to mają prawo się wypowiadać jak uważają, że ktoś im robotę spierdzielił. Za parę dni i tak wszyscy o tym zapomną tak jak zapomnieli o Wisłockim, będą transfery, mecze i inne problemy niż to czy ładnie się pożegnali z Obim czy nie.
Odpowiedz cytując