Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22519
Stary 06.08.2020, 21:57
R33 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisał @Karherop - o Dawidowskiego wtedy dużo klubów zabiegało. Z Zieńczukiem było podobnie, wtedy dobry lewy skrzydłowy w Polsce był na wagę złota. Żaden pakiet.

PS: Te transfery z zimy i lata 2004 r. Chyba najlepsze dwa okna za czasów Cupiała. Że też musieliśmy Real trafić....
Czy ja wiem? Może źle pamiętam, ale Zieńczuk był sprzedawany - przynajmniej tu na forum - jako dokładka do Dawida ;-)

Ach, gdybyśmy tylko wiedzieli ... Kasyno straciłoby najlepszego klienta ostatniej dekady.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując