R33 napisał(a):

Tak jak napisał @Karherop - o Dawidowskiego wtedy dużo klubów zabiegało. Z Zieńczukiem było podobnie, wtedy dobry lewy skrzydłowy w Polsce był na wagę złota. Żaden pakiet.
PS: Te transfery z zimy i lata 2004 r. Chyba najlepsze dwa okna za czasów Cupiała. Że też musieliśmy Real trafić....
|
Czy ja wiem? Może źle pamiętam, ale Zieńczuk był sprzedawany - przynajmniej tu na forum - jako dokładka do Dawida ;-)
Ach, gdybyśmy tylko wiedzieli ... Kasyno straciłoby najlepszego klienta ostatniej dekady.