Skomlecie o tego Adiego jakbysmy zaplacili za niego kilka milionow euro. A prawda jest taka, ze pewnie bedzie grac za czapke sliwek z nadzieja, ze uda mu sie wypromowac i gdzies zalapac na kolejny sezon.
Zdajcie sobie w koncu sprawe, ze duet Janicki-Klemenz to podstawowa para srodkowych obroncow. Na zapas przyszedl Adi, jest jeszcze Hoyo. MOZE przyjdzie jeszcze jeden zawodnik, bo Adi moze tez grac na lewej stronie. Bo Grabowskiego raczej tu nie bedzie, a jak bedzie to bedzie mial marginalna role.
Savic piekna sprawa. Ale wciaz potrzeba lewego skrzydlowego i to bedzie chyba ostatni jakosciowy transfer. Nie licze Alona, ktory lada moment rozwiaze swoja umowe w Austrii i podpisze z nami.
W moim odczuciu zespol wyglada juz teraz przyzwoicie:
Lis Buchalik Broda
Niepsuj Burliga Gruszkowski / Klemenz Janicki Mehremic Hoyo / Sadlok (od bidy Mehremic lub Gruszkowski/Burliga)
Basha Zhukov Kuveljic Pawlowski
Blaszczykowski Boguski / Jean Carlos Savic Chuca / Mak

Beqiraj Turgeman Buksa(

)
24 zawodnikow obecnie, wiec najpewniej dojdzie tylko skrzydlowy i over jesli chodzi o transfery. Chyba ze trafi sie jakas mega okazja