Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22514
Stary 06.08.2020, 20:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)

to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków
Tam wtedy z Amici nie było chyba pakietowania, ale rzeczywiście przychodziła gwiazda i dodatek, przy czym dodatkiem był właśnie Zieńczuk. Dawidowski miał być gwiazdą Wisły.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując