Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)
to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków
|
Tam wtedy z Amici nie było chyba pakietowania, ale rzeczywiście przychodziła gwiazda i dodatek, przy czym dodatkiem był właśnie Zieńczuk. Dawidowski miał być gwiazdą Wisły.