Nie siejcie fermentu. Grupka parchów wie, że ich już na nic więcej nie stać, więc próbują pogorszyć atmosferę u nas, a tu są snute domysły o "bandzie kumatych".

opanujcie się. Najlepiej jak możecie na to zareagować, to pójść kupić karnet.
Natomiast, żeby nie było OT. Szczerze mówiąc, to nie wierzyłem w ten transfer.

nasze potrzeby kadrowe wciąż są ogromne, ale taki piłkarz jak Savić to duże wzmocnienie i to od pierwszego meczu.