|
czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)
to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków
|