Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26500
Stary 06.08.2020, 18:07
Ogólnie to wygląda, jak bardzo słaba podkładka w przypadku niepowodzenia w/s podpisania nowego kontraktu. Nagle ten nieudacznik, który za nic w klubie nie odpowiadał, negocjuje kontrakt naszej perełki? Coś mi się tu nie zgadza . Pomijam taką kwestię, że z bardzo dobrego źródła wiem(i nie tylko ja), że po prostu jego tato nie jest zainteresowany przedłużeniem(bo dostanie od nowego klubu większy bonus za podpis). Nie jest to wiedza tajemna, bo przypuszczam że trochę innych osób z forum ma też takową(choć źródła pewnie inne). Prezes nie ma tu żadnego znaczenia.
Wypowiedzi o Boguskim nie chcę komentować , bo to co zostało powiedziane w foot trucku jest absurdalne. Bogusiowi dostaje się tylko za to co prezentuje na boisku przez ostatnie 2 sezony... dobre statystyki, ale chyba biegowe .
Odpowiedz cytując