bódyń napisał(a):

A ten niby bojkot/protest czy cokolwiek to tatki fajny nei taki za transparetny.
Kto to jest ilu jest ich itd itp.
Moze dwoch moze 3 a moze 5ciu.
Transfer Savica wydaje sie do 11
|
W wersji optymistycznej to grupa kibiców sąsiadki, które wcześniej bombardowała partnerów biznesowych Synerise wiadomościami o ich zaanagażowaniu się w "projekt antysemicki".
W wersji pesymistycznej jakaś grupa kumatych bada teren, czy można już próbować coś wymuszać na zarządzie czy trzeba dalej siedzieć cicho.