Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86583
Stary 06.08.2020, 17:35
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A ten niby bojkot/protest czy cokolwiek to tatki fajny nei taki za transparetny.
Kto to jest ilu jest ich itd itp.
Moze dwoch moze 3 a moze 5ciu.



Transfer Savica wydaje sie do 11
W wersji optymistycznej to grupa kibiców sąsiadki, które wcześniej bombardowała partnerów biznesowych Synerise wiadomościami o ich zaanagażowaniu się w "projekt antysemicki".

W wersji pesymistycznej jakaś grupa kumatych bada teren, czy można już próbować coś wymuszać na zarządzie czy trzeba dalej siedzieć cicho.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.08.2020 o godz. 19:46.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując