bridgeburner napisał(a):

|
Po to bedzie za pozno, w koncu po swoich nie wypada jechac
|
Błąd. Można krytykować jak zobaczymy gościa na boisku. Teraz swoją wiedzę opieramy na opinii 3 graczy.
Naprawdę myślicie, że Mehremovicia wzięliśmy z maszyny losującej? Nie bez powodu Adi tu trafił, ktoś go chciał. Może nie był 1,2,3 wyborem, ale na liście życzeń trenera/zarządu się znalazł.
Chcecie mieć graczy z pięknym CV. Takich piłkarzy do polskiej ligi nie da się sprowadzić, niestety jesteśmy ligą paździerzową. A w dodatku borykamy się z dużymi długami. Krok po kroku.
Jedynie o co mam żal do klubu, to spadek ilości Polaków w szatni.