R33 napisał(a):

|
Bardziej mi chodziło o porównanie jak się traktuje przez kibiców tych pierwszych, a jak Rafała Boguskiego. Chociażby na tym forum. Może to da niektórym do myślenia czemu on gra praktycznie u każdego trenera.
|
Rafal to fajny chlopak ale nie jest pilkarzem ktory moglby zrobic przewage, ktorego akcje czy gole by sie pamietalo. Ale tez nie popelnil spektakularnych bledow ktore mozna by mu wypomniec. Ot taki sympatyczny i poczciwy wyrobnik srodka pola. Nalezy mu sie szacun za te lata w Wisle no ale zostanie zapomniany b.szybko.