Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86577
Stary 06.08.2020, 11:05
Typowy zapchajdziura do zabezpieczenia dwóch pozycji, pewnie za wiele nie będzie zarabiał. Podobne głosy były, jak przychodził Spicić i okazał się solidnym zmiennikiem, a w CV miał głównie kluby bałkańskie i kaukaskie.


Najbardziej mnie śmieszą głosy, żeby stawiać na Hoyo przez cały sezon - koledzy, on ma 17 lat i nie wytrzyma tylu spotkań. Zagrał w kilku meczach dwa lata temu i potem pół roku się leczył. Życie to nie Football Manager, a takiego gracza trzeba wprowadzać mądrze, szczególnie w okresie wzrostu masy mięśniowej, która ma teraz u niego miejsce. Jeśli najbliższy rok przepracuje bez urazów, zagra w lidze ok. 20% czasu, to w sezonie 21/22 będzie gotowy na granie już wszystkiego.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując