Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86567
Stary 05.08.2020, 20:49
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Znowu szrot ściągamy, Beqiraj w sparingu słabo się zaprezentował, a o dzisiejszym nowym nabytku tak piszą:




Nie może Błaszczykowski kogoś z Borussi Dortmund wypożyczyć na ogrywanie się? Przecież jakieś kontakty chyba ma?
Z całym szacunkiem ale to co jest na tej grafice napisał jakiś uprzedzony dureń. Kilka rzeczy pierwszych z brzegu:
- niezbyt szybki. akurat jest całkiem szybki jak na stopera i warunki fizyczne. Wcześniej zdarzało mu się grać na skrzydle
- często nie wie co zrobić z piłką jest naprawdę niezły w wyprowadzaniu piłki zarówno po ziemi jak i długim podaniem. Na pewno bije na głowę Klemenza i Janickiego w tym elemencie.
Dalej. Wszystkie wpisy o Aves. Pierdoły.
To Aves w całym sezonie (34 kolejkach straciło 68 bramek (!) Tam by Ramos nie pomógł.

Tak samo Karpaty były od początku jedną ze słabszych drużyn i kandydatem do spadku mimo to uznano po sezonie, że spisywał się dobrze, chciano go zatrzymać ale nie przedłużył kontraktu i poszedł do Portugalii.

- Częsta zmiana klubów - to akurat faktycznie niepokojące.

Ogólnie ludzie śledzący ligę ukraińską czy Bośniacy kojarzący piłkarza twierdzą, że to naprawdę przyzwoity piłkarz. BTW: Lech Poznań mocno interesuję się defensywnym pomocnikiem (!) z tego samego klubu Claudio Falcão. Ciekawe czy tam też tak płaczą jak wy tutaj. I chciałbym przypomnieć, że w zeszłym sezonie za naszego najlepszego stopera robił zawodnik, który od kilku lat gra w drugiej lidze Japońskiej.

Ode mnie na koniec: Powodzenia Adi!
Odpowiedz cytując