Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86556
Stary 05.08.2020, 18:38
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Abramowicza bym spokojnie zrozumiał, jeżeli chłop daje radę w I lidze. Kontraktowania gościa, który błąkał się po lidze bośniackiej, słowackiej, czeskiej i ukraińskiej i NIGDZIE nie zagrzał miejsca naprawdę nie rozumiem. W obronie realnie potrzebujemy wzmocnień, kogoś kto zastąpi Heberta a nie zapchajdziurę. Mam nadzieję, że do obrony będzie choć jeszcze jeden transfer "na serio" a nie z cyklu "piłkarskie jaja"
Ktoś błąkający się po wspomnianych ligach wciąż ma lepsze referencje niż zawodnik dający radę w I lidze. I liga to za przeproszeniem gówno.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując