Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86553
Stary 05.08.2020, 18:34
Patrząc po cv to w przyszłym roku wyląduje w lidze łotewskiej lub białoruskiej


Patrząc po statach to upoluje dużo żółtych kartek (o ile będzie grał).


No nic... powodzenia Adi. Z Bośni mięliśmy Bunozę i Stilica, oby mimo wszystko dobra seria została podtrzymana.
Odpowiedz cytując