|
Patrząc po cv to w przyszłym roku wyląduje w lidze łotewskiej lub białoruskiej
Patrząc po statach to upoluje dużo żółtych kartek (o ile będzie grał).
No nic... powodzenia Adi. Z Bośni mięliśmy Bunozę i Stilica, oby mimo wszystko dobra seria została podtrzymana.
|