Merkury napisał(a):

|
Polityka transferowa nic a nic nie zmieniła się a podobno zgodnie z zapowiedziami tak miało się stać. Tradycyjnie przed kolejnym sezonem sprowadzamy szrot a nasz nowy napastnik to chyba z 10 kg ma nadwagi.
|
Nasz nowy napastnik wcale nie ma 10kg nadwagi. Natomiast owszem, sprowadzamy szrot bo jesteśmy drużyną drugiej połowy tabeli Ekstraklasy. Sportowo i finansowo.