Szukając pozytywów...... jak na obrońcę, to ma całkiem niezłe liczby w ofensywie

Mówiąc poważnie, to jakby na ten transfer nie spojrzeć, to na papierze się absolutnie nie broni, ciężko mi też sobie wyobrazić, żeby proces jego scoutowania wyglądał inaczej jak prześledzenia instata, czy wisescouta, raz że ostatnio mało grał, dwa że była pandemia...
Szczerze mówiąc ze wszystkich transferów dokonywanych przez obecnie zarządzających klubem ten wygląda najmniej poważnie i daje najmniejsze szanse na wzmocnienie drużyny (a przypominam, że już za czasów tria trafiali tu Janicki, Niepsuj, Klemenz, Silva, czy Chuca). Miejmy nadzieje, że będę musiał to wszystko odszczekać za pół roku.