|
Też mi się to nie widzi... I nie widziało mi się w maju jak wracała liga, a jednak zagraliśmy tak kilka meczów jeśli mnie pamięć nie myli.
Aaaa teraz jeszcze czytam, że bierzemy gościa na środek obrony, któremu zdarzało się grać całkiem sporo w ustawieniu 3-5-2 lub 5-3-2...
|