maciekkk napisał(a):

Coś czuję, że Skowronek może zacząć wdrażać swój plan na grę 3 obrońców, który próbował po wznowieniu rozgrywek. Mamy w składzie 2 kontuzjogennych skrzydłowych, więc gra z typowymi skrzydłowymi i tak na dłuższą metę się wysypie.
Przy trójce obrońców może wyglądać to tak:
Lis
Klemenz - Janicki - Hoyo
Niepsuj - Basha - Sadlok
Kuba - Zhukov
Turgeman? - Beqiraj
|
Już widze jak.zacznie grać 3 w obronie gdy ma do gry 2 obrońców + 17 latka + nikogo na zmianę.
Przy takim systemie trzeba mieć w kadrze 5 srodkowych + wahadłowych z końskim zdrowiem.
Na szczęście w sparingu że Stala wyszliśmy 451 i wyszło nam to na dobre.