Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86540
Stary 05.08.2020, 13:23
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Coś czuję, że Skowronek może zacząć wdrażać swój plan na grę 3 obrońców, który próbował po wznowieniu rozgrywek. Mamy w składzie 2 kontuzjogennych skrzydłowych, więc gra z typowymi skrzydłowymi i tak na dłuższą metę się wysypie.

Przy trójce obrońców może wyglądać to tak:

Lis

Klemenz - Janicki - Hoyo

Niepsuj - Basha - Sadlok

Kuba - Zhukov

Turgeman? - Beqiraj
Już widze jak.zacznie grać 3 w obronie gdy ma do gry 2 obrońców + 17 latka + nikogo na zmianę.
Przy takim systemie trzeba mieć w kadrze 5 srodkowych + wahadłowych z końskim zdrowiem.

Na szczęście w sparingu że Stala wyszliśmy 451 i wyszło nam to na dobre.
Odpowiedz cytując