Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22489
Stary 05.08.2020, 12:08
Faktycznie... jakość a nie ilość. Przecież to nawet śmieszne nie jest.
Ale spoko.. zaraz się znajdzie jakiś komediant co powie ze mamy zespół dużo mocniejszy niż stal i warta i na pewno nie spadniemy.

Sparing to tylko sparing... ale biorąc pod uwagę ze gramy w teoretycznie najmocniejszym składzie (poza Kubą i Bashą) to średnio na tle tej stali wyglądamy. To na pewno zasłona dymna ...
Odpowiedz cytując