Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86537
Stary 05.08.2020, 11:48
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Coś czuję, że Skowronek może zacząć wdrażać swój plan na grę 3 obrońców, który próbował po wznowieniu rozgrywek. Mamy w składzie 2 kontuzjogennych skrzydłowych, więc gra z typowymi skrzydłowymi i tak na dłuższą metę się wysypie.

Przy trójce obrońców może wyglądać to tak:

Lis

Klemenz - Janicki - Hoyo

Niepsuj - Basha - Sadlok

Kuba - Zhukov

Turgeman? - Beqiraj
Oby szybko porzucił tę myśl, jeśli mu się coś takiego kołacze po głowie. Zresztą Hoyo nie będzie w stanie grać pierwszego placu 90min... To raczej Twoje widzimisię - w takie dyletanctwo Skowronka nie wierzę. Tymi tuzami na tyłach to byłoby naprawdę samobójstwo.
Odpowiedz cytując