|
Coś czuję, że Skowronek może zacząć wdrażać swój plan na grę 3 obrońców, który próbował po wznowieniu rozgrywek. Mamy w składzie 2 kontuzjogennych skrzydłowych, więc gra z typowymi skrzydłowymi i tak na dłuższą metę się wysypie.
Przy trójce obrońców może wyglądać to tak:
Lis
Klemenz - Janicki - Hoyo
Niepsuj - Basha - Sadlok
Kuba - Zhukov
Turgeman? - Beqiraj
|