|
Wrobelki cwierkaja, ze Alon juz w Krakowie. To oznacza, ze mamy duet Beqiraj-Turgeman i oby do nich Buksa. Pewnie bedzie jeszcze ktos mlody w obwodzie.
Do wszystkich, ktorzy pisza ze para Janicki-Klemenz jest za slaba.
Broni caly zespol, nie tylko dwoch srodkowych obroncow.
Mozna miec 4 najlepszych obroncow swiata. Jesli reszta druzyny nie dolozy sie w grze obronnej to czesto wyglada to tak, ze obroncy zawalaja.
Moim zdaniem juz teraz wyglada to przyzwoicie.
Lis
Niepsuj/Gruszkowski Janicki/Hoyo Klemenz Sadlok/Grabowski
Basha Zhukov
Kuveljic/Pawlowski
Blaszczykowski Mak
Buksa/Turgeman Turgeman/Beqiraj
Dojdzie jeszcze jeden skrzydlowy (najpewniej lewy, bo na prawa strone jest Bogus), dojdzie srodkowy obronca i w zasadzie sklad zamkniety.
Moze nie bedzie to team na top 3 ale na top 8 sie mozemy zalapac ;-)
|