Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86533
Stary 05.08.2020, 00:48
Wrobelki cwierkaja, ze Alon juz w Krakowie. To oznacza, ze mamy duet Beqiraj-Turgeman i oby do nich Buksa. Pewnie bedzie jeszcze ktos mlody w obwodzie.



Do wszystkich, ktorzy pisza ze para Janicki-Klemenz jest za slaba.
Broni caly zespol, nie tylko dwoch srodkowych obroncow.

Mozna miec 4 najlepszych obroncow swiata. Jesli reszta druzyny nie dolozy sie w grze obronnej to czesto wyglada to tak, ze obroncy zawalaja.


Moim zdaniem juz teraz wyglada to przyzwoicie.



Lis


Niepsuj/Gruszkowski Janicki/Hoyo Klemenz Sadlok/Grabowski

Basha Zhukov
Kuveljic/Pawlowski
Blaszczykowski Mak
Buksa/Turgeman Turgeman/Beqiraj


Dojdzie jeszcze jeden skrzydlowy (najpewniej lewy, bo na prawa strone jest Bogus), dojdzie srodkowy obronca i w zasadzie sklad zamkniety.
Moze nie bedzie to team na top 3 ale na top 8 sie mozemy zalapac ;-)
Odpowiedz cytując