Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22485
Stary 04.08.2020, 19:15
Garret napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk, Sobol... 29 latek to nie dziadek, nie popadajmy w skrajności. Ja wiem, że pieniądze zarabia się na młodzieży, ale ta młodzież mu mieć też z kim grać. Nie wiem, czy Abramowicz jest dobry i czy byłby wzmocnieniem, bo po prostu nie oglądam 1 ligi, ale skreślanie z góry ze względu na wiek gościa, który nie skończył nawet 30, jest absurdem. Jak umie kopać piłkę, to nie widzę żadnego problemu.
Tylko weź pod uwagę jedną istotną rzecz. Ten Abramowicz nie rozegrał ani jednego meczu w Ekstraklasie a ma 29 lat. Taki Stolarczyk ile miał meczy jak do nas przychodził? Ponad 150.
Odpowiedz cytując