Garret napisał(a):

|
Stolarczyk, Sobol... 29 latek to nie dziadek, nie popadajmy w skrajności. Ja wiem, że pieniądze zarabia się na młodzieży, ale ta młodzież mu mieć też z kim grać. Nie wiem, czy Abramowicz jest dobry i czy byłby wzmocnieniem, bo po prostu nie oglądam 1 ligi, ale skreślanie z góry ze względu na wiek gościa, który nie skończył nawet 30, jest absurdem. Jak umie kopać piłkę, to nie widzę żadnego problemu.
|
Tylko weź pod uwagę jedną istotną rzecz. Ten Abramowicz nie rozegrał ani jednego meczu w Ekstraklasie a ma 29 lat. Taki Stolarczyk ile miał meczy jak do nas przychodził? Ponad 150.