Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22478
Stary 04.08.2020, 14:15
Jeśli Grabowski u nas zostaje, to Abramowicz wydaje się rozsądnym transferem. Pogra tu rok, dwa i będzie okresem przejściowym między Sadlokiem i Grabowskim.

Ale zapewne Grabowskiego tu nie będzie, albo rzeczywiście okaże się słaby, a Abramowicz z Sadlokiem będą się wymieniać na lewej obronie do 2024 roku, kiedy Sadloka w pojedynku biegowym wyprzedzi już nawet Kazimierz Kmiecik.
Odpowiedz cytując